ტრენინგებზე საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა დასწრების სტატისტიკა (I-II ეტაპი) და გადამზადების დამატებითი ეტაპი ტრენინგებზე საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა დასწრების სტატისტიკა (I-II ეტაპი) და გადამზადების დამატებითი ეტაპი
სწავლების ცენტრის დირექტორი საერთაშორისო რესპუბლიკური ინსტიტუტის (IRI) გრძელვადიანი სადამკვირვებლო მისიის წარმომადგენლებს შეხვდა სწავლების ცენტრის დირექტორი საერთაშორისო რესპუბლიკური ინსტიტუტის (IRI) გრძელვადიანი სადამკვირვებლო მისიის წარმომადგენლებს შეხვდა
საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება (II ეტაპი) საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება (II ეტაპი)
საარჩევნო ელექტრონული ტექნოლოგიები და 26 ოქტომბრის არჩევნები - მედიის წარმომადგენლები საარჩევნო სიახლეებს გაეცნენ საარჩევნო ელექტრონული ტექნოლოგიები და 26 ოქტომბრის არჩევნები - მედიის წარმომადგენლები საარჩევნო სიახლეებს გაეცნენ
2024 წლის არჩევნები და ინკლუზიური საარჩევნო გარემო - ჟესტური ენის თარჯიმნებს ტრენინგი ჩაუტარდათ 2024 წლის არჩევნები და ინკლუზიური საარჩევნო გარემო - ჟესტური ენის თარჯიმნებს ტრენინგი ჩაუტარდათ
სწავლების ცენტრის დირექტორი ეუთო/ოდირის სადამკვირვებლო მისიის ანალიტიკოსს შეხვდა და არჩევნების მზადების პროცესში მიმდინარე საინფორმაციო-სასწავლო პროექტები გააცნო სწავლების ცენტრის დირექტორი ეუთო/ოდირის სადამკვირვებლო მისიის ანალიტიკოსს შეხვდა და არჩევნების მზადების პროცესში მიმდინარე საინფორმაციო-სასწავლო პროექტები გააცნო
სწავლების ცენტრმა ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის ტექნოლოგიურ სიახლეებზე მორიგი საინფორმაციო შეხვედრა ჩაატარა სწავლების ცენტრმა ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის ტექნოლოგიურ სიახლეებზე მორიგი საინფორმაციო შეხვედრა ჩაატარა
სწავლების ცენტრმა ცესკოს კონტაქტ-ჰაბის ოპერატორებთან საინფორმაციო-სასწავლო ხასიათის შეხვედრა ჩაატარა სწავლების ცენტრმა ცესკოს კონტაქტ-ჰაბის ოპერატორებთან საინფორმაციო-სასწავლო ხასიათის შეხვედრა ჩაატარა
სწავლების ცენტრმა არჩევნებისთვის საოლქო საარჩევნო კომისიების სრული შემადგენლობა გადაამზადა სწავლების ცენტრმა არჩევნებისთვის საოლქო საარჩევნო კომისიების სრული შემადგენლობა გადაამზადა
ცესკოს თავმჯდომარემ ეუთო/ოდირის სადამკვირვებლო მისიის წარმომადგენლებს არჩევნების მზადების პროცესზე მიაწოდა ინფორმაცია - მისია დღეს ოფიციალურად შეუდგა მუშაობას ცესკოს თავმჯდომარემ ეუთო/ოდირის სადამკვირვებლო მისიის წარმომადგენლებს არჩევნების მზადების პროცესზე მიაწოდა ინფორმაცია - მისია დღეს ოფიციალურად შეუდგა მუშაობას
განგრძობითი თანამშრომლობის ფარგლებში სწავლების ცენტრის დირექტორი  ეროვნულ-დემოკრატიული ინსტიტუტის (NDI) სადამკვირვებლო მისიის ანალიტიკოსს შეხვდა განგრძობითი თანამშრომლობის ფარგლებში სწავლების ცენტრის დირექტორი ეროვნულ-დემოკრატიული ინსტიტუტის (NDI) სადამკვირვებლო მისიის ანალიტიკოსს შეხვდა
სწავლების ცენტრმა საქართველოს პარლამენტის არჩევნებისთვის ტრენერთა კორპუსის გადამზადების მასშტაბური პროექტი განახორციელა სწავლების ცენტრმა საქართველოს პარლამენტის არჩევნებისთვის ტრენერთა კორპუსის გადამზადების მასშტაბური პროექტი განახორციელა