• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს და საქართველოს შინაგან საქმეთა სამინისტროს აკადემიას შორის
• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი საქართველოს პარლამენტის აპარატსა და საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს შორის
• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას, საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს და საქართველოს განთლებისა და მეცნიერების სამინისტროს შორის
• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი საპარლამენტო სწავლებების საერთაშორისო ცენტრთან, მექსიკის ფედერალური სასამართლოს საარჩევნო ტრიბუნალთან და რუმინეთის საარჩევნო ორგანოსთან
• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი სსიპ სოციალური მომსახურების სააგენტოსთან, ააიპ ასოციაცია საქართველოს ეს-ო-ეს ბავშვთა სოფელთან
• ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი საპარლამენტო სწავლებების საერთაშორისო ცენტრს, საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას და საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს შორის

• Memorandum of Cooperation between the Centre for Electoral Systems Development, Reforms and Trainings and the Academy of the Ministry of Internal affairs of Georgia (available in Georgian)
• Memorandum of Cooperation between the Office of the Parliament of Georgia and LEPL Center for Electoral Systems Development, Reforms and Training
• Memorandum of Cooperation between Central Election Commission of Georgia, Centre for Electoral Systems Development, Reforms and Trainings and the Ministry of Education and Science of Georgia (available in Georgian).
• Memorandum of Cooperation with International Centre for Parliamentary Studies, Election Tribunal of Mexico Federal Court and Electoral Authority of Romania
• Memorandum of Cooperation with LEPL Social Service Agency, Non-Profit Legal Entity SOS Children’s Village (Available in Georgian)
• Memorandum of Cooperation between International Centre for Parliamentary Studies, Central Election Commission of Georgia and Centre for Electoral Systems Development, Reforms and Trainings of Georgia