საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია მექსიკის შეერთებულ შტატებში საქართველოს საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს შეხვდა საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია მექსიკის შეერთებულ შტატებში საქართველოს საგანგებო და სრულუფლებიან ელჩს შეხვდა
დასრულდა სასწავლო პროექტი – „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“ დასრულდა სასწავლო პროექტი – „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“
სემინარები პარტნიორ უნივერსიტეტებში თემაზე „ინფორმირებული ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ სემინარები პარტნიორ უნივერსიტეტებში თემაზე „ინფორმირებული ახალგაზრდა ამომრჩეველი“
საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებს საევაკუაციო სწავლება ჩაუტარდათ საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებს საევაკუაციო სწავლება ჩაუტარდათ
დაიწყო მასშტაბური სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“ დაიწყო მასშტაბური სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“
ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა ცესკოში ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა ცესკოში
შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე სამუშაო ჯგუფის შეხვედრა ცესკოში შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე სამუშაო ჯგუფის შეხვედრა ცესკოში
საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა შრომის უსაფრთხოების ზოგადი პრინციპების, სახანძრო უსაფრთხოებისა და ევაკუაციის ღონისძიებების შესახებ ტრენინგები გაიარეს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა შრომის უსაფრთხოების ზოგადი პრინციპების, სახანძრო უსაფრთხოებისა და ევაკუაციის ღონისძიებების შესახებ ტრენინგები გაიარეს
სწავლების ცენტრმა ტრენერის პროფესიული უნარების განვითარების პროგრამა ჩაატარა სწავლების ცენტრმა ტრენერის პროფესიული უნარების განვითარების პროგრამა ჩაატარა
საჯარო სკოლებში სასწავლო პროექტი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელდა საჯარო სკოლებში სასწავლო პროექტი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელდა
„დემოკრატიული არჩევნები და საარჩევნო გარემო“ - პროექტი საჯარო სკოლების პედაგოგებისთვის წარმატებით განხორციელდა „დემოკრატიული არჩევნები და საარჩევნო გარემო“ - პროექტი საჯარო სკოლების პედაგოგებისთვის წარმატებით განხორციელდა
საარჩევნო სამოქალაქო განათლების მიმართულებით სკოლების პედაგოგებთან პარტნიორობა გრძელდება საარჩევნო სამოქალაქო განათლების მიმართულებით სკოლების პედაგოგებთან პარტნიორობა გრძელდება