სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები ჩრდილოეთ მაკედონიის რესპუბლიკაში გამართულ არჩევნებს დააკვირდნენ სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები ჩრდილოეთ მაკედონიის რესპუბლიკაში გამართულ არჩევნებს დააკვირდნენ
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლები მალდივის რესპუბლიკის პარლამენტის არჩევნებს დააკვირდნენ საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლები მალდივის რესპუბლიკის პარლამენტის არჩევნებს დააკვირდნენ
ცესკოში შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა გაიმართა ცესკოში შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა გაიმართა
ცესკოში შექმნილი ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა ცესკოში შექმნილი ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა
ცესკოში სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს წარმომადგენლებთან შეხვედრა გაიმართა ცესკოში სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს წარმომადგენლებთან შეხვედრა გაიმართა
სწავლების ცენტრმა პროექტისთვის „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ ტრენერთა გადამზადება დაიწყო სწავლების ცენტრმა პროექტისთვის „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ ტრენერთა გადამზადება დაიწყო
ბოსნია და ჰერცეგოვინას დელეგაცია საქართველოს საარჩევნო სწავლების ცენტრის გამოცდილებას ეცნობა ბოსნია და ჰერცეგოვინას დელეგაცია საქართველოს საარჩევნო სწავლების ცენტრის გამოცდილებას ეცნობა
შეხვედრა ევროპის საბჭოს წარმომადგენლებთან შეხვედრა ევროპის საბჭოს წარმომადგენლებთან
„დემოკრატიული არჩევნები და საარჩევნო გარემო“ - ცესკოს და სწავლების ცენტრის ახალი პროექტი საჯარო სკოლების სამოქალაქო განათლების პედაგოგებისთვის „დემოკრატიული არჩევნები და საარჩევნო გარემო“ - ცესკოს და სწავლების ცენტრის ახალი პროექტი საჯარო სკოლების სამოქალაქო განათლების პედაგოგებისთვის
ცესკომ და სწავლების ცენტრმა საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განახორციელა ცესკომ და სწავლების ცენტრმა საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განახორციელა
საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები
საინფორმაციო შეხვედრები საჯარო სკოლების სამოქალაქო განათლების პედაგოგებთან საინფორმაციო შეხვედრები საჯარო სკოლების სამოქალაქო განათლების პედაგოგებთან