საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელება დაიწყო საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელება დაიწყო
სომხეთის რესპუბლიკის საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაციის ვიზიტი ცესკოსა და სწავლების ცენტრში სომხეთის რესპუბლიკის საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაციის ვიზიტი ცესკოსა და სწავლების ცენტრში
საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სასერტიფიკაციო გამოცდების შედეგები საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სასერტიფიკაციო გამოცდების შედეგები
საინფორმაციო შეხვედრა ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის
2023 წლის 1 ოქტომბრის შუალედური და რიგგარეშე არჩევნებისთვის ჩატარებული საარჩევნო კომისიების წევრთა სატრენინგო ციკლის შეჯამება 2023 წლის 1 ოქტომბრის შუალედური და რიგგარეშე არჩევნებისთვის ჩატარებული საარჩევნო კომისიების წევრთა სატრენინგო ციკლის შეჯამება
შეხვედრა მედიის წარმომადგენლებთან საარჩევნო ტექნოლოგიებზე შეხვედრა მედიის წარმომადგენლებთან საარჩევნო ტექნოლოგიებზე
საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სასერტიფიკაციო გამოცდაზე რეგისტრაცია დასრულდა საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სასერტიფიკაციო გამოცდაზე რეგისტრაცია დასრულდა
საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა ტრენინგი „საარჩევნო დავების განხილვა - ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები“ გაიარეს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებმა ტრენინგი „საარჩევნო დავების განხილვა - ეროვნული და საერთაშორისო სტანდარტები“ გაიარეს
პარტნიორ უნივერსიტეტებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელება გრძელდება პარტნიორ უნივერსიტეტებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელება გრძელდება
საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია გიორგი კალანდარიშვილის ხელმძღვანელობით სომხეთში ქალაქის უხუცესთა არჩევნებს დააკვირდა საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია გიორგი კალანდარიშვილის ხელმძღვანელობით სომხეთში ქალაქის უხუცესთა არჩევნებს დააკვირდა
საინფორმაციო შეხვედრები საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებთან საინფორმაციო შეხვედრები საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებთან
საუბნო საარჩევნო კომისიის ხელმძღვანელი პირების სასერტიფიკაციო გამოცდების შედეგები საუბნო საარჩევნო კომისიის ხელმძღვანელი პირების სასერტიფიკაციო გამოცდების შედეგები