პარტნიორ უნივერსიტეტებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელება გრძელდება პარტნიორ უნივერსიტეტებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელება გრძელდება
პირველი დემოკრატიული არჩევნების ჩატარებიდან 105 წელი გავიდა პირველი დემოკრატიული არჩევნების ჩატარებიდან 105 წელი გავიდა
საუბნო საარჩევნო კომისიის ხელმძღვანელ პირთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები საუბნო საარჩევნო კომისიის ხელმძღვანელ პირთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები
ცესკოს თავმჯდომარემ თანამშრომლებთან ერთად 2023 წელი შეაჯამა ცესკოს თავმჯდომარემ თანამშრომლებთან ერთად 2023 წელი შეაჯამა
საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2024 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტზე მუშაობა დაასრულა საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2024 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტზე მუშაობა დაასრულა
ოფიციალური ვიზიტი სტრასბურგში  საერთაშორისო კონფერენციაზე - „საარჩევნო პროცესების გაუმჯობესება და სასწავლო ცენტრების როლის მნიშვნელობა“ ოფიციალური ვიზიტი სტრასბურგში საერთაშორისო კონფერენციაზე - „საარჩევნო პროცესების გაუმჯობესება და სასწავლო ცენტრების როლის მნიშვნელობა“
სახანძრო უსაფრთხოებისა და პირველადი სამედიცინო დახმარების კურსის წარმატებით დასრულებისთვის საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებს სერტიფიკატები გადაეცათ სახანძრო უსაფრთხოებისა და პირველადი სამედიცინო დახმარების კურსის წარმატებით დასრულებისთვის საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებს სერტიფიკატები გადაეცათ
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლები ბულგარეთში სასწავლო ვიზიტით იმყოფებოდნენ საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლები ბულგარეთში სასწავლო ვიზიტით იმყოფებოდნენ
საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელება დასრულდა საჯარო სკოლებში საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელება დასრულდა
საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა სერტიფიცირების გამოცდის შედეგები
საქართველოს ცენტრალური საარჩევნო კომისია საერთაშორისო სიმპოზიუმზე წლის საუკეთესო ცესკოდ აღიარეს საქართველოს ცენტრალური საარჩევნო კომისია საერთაშორისო სიმპოზიუმზე წლის საუკეთესო ცესკოდ აღიარეს
შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა