საინფორმაციო-სასწავლო პროექტის „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ განხორციელება იწყება საინფორმაციო-სასწავლო პროექტის „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ განხორციელება იწყება
საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „კიბერუსაფრთხოება და კიბერ-ჰიგიენა“   საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისთვის საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „კიბერუსაფრთხოება და კიბერ-ჰიგიენა“ საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისთვის
საერთაშორისო პროგრამა საარჩევნო ლიდერობის საკითხებზე საერთაშორისო პროგრამა საარჩევნო ლიდერობის საკითხებზე
საინფორმაციო შეხვედრა დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის საინფორმაციო შეხვედრა დამკვირვებელი ორგანიზაციებისა და საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისთვის
ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (II ეტაპი) ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (II ეტაპი)
საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა პოლიციელებისთვის არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა პოლიციელებისთვის არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე
საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა „ქალთა შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობა პასიური საარჩევნო უფლების განსახორციელებლად“ საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა „ქალთა შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობა პასიური საარჩევნო უფლების განსახორციელებლად“
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი
დასრულდა 2020 წლის 31 ოქტომბრის არჩევნებისთვის გათვალისწინებული საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები (I და II ეტაპი) დასრულდა 2020 წლის 31 ოქტომბრის არჩევნებისთვის გათვალისწინებული საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები (I და II ეტაპი)
პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა
ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (I ეტაპი) ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (I ეტაპი)
საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2020 წლის 31 ოქტომბრის არჩევნებისთვის საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2020 წლის 31 ოქტომბრის არჩევნებისთვის