საარჩევნო განვითარების სკოლის მონაწილეებს სერტიფიკატები გადაეცათ საარჩევნო განვითარების სკოლის მონაწილეებს სერტიფიკატები გადაეცათ
საარჩევნო განვითარების სკოლაში 500-ზე მეტმა ახალგაზრდამ სწავლა დაიწყო საარჩევნო განვითარების სკოლაში 500-ზე მეტმა ახალგაზრდამ სწავლა დაიწყო
საინფორმაციო - სასწავლო კურსი „არასამთავრობო ორგანიზაციების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარება“ საინფორმაციო - სასწავლო კურსი „არასამთავრობო ორგანიზაციების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარება“
დასრულდა 2018-2019 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრული სწავლება პარტნიორ უნივერსიტეტებში დასრულდა 2018-2019 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრული სწავლება პარტნიორ უნივერსიტეტებში
საარჩევნო საკითხთა მე-18 საერთაშორისო სიმპოზიუმი საარჩევნო საკითხთა მე-18 საერთაშორისო სიმპოზიუმი
საინფორმაციო შეხვედრა არასამთავრობო ორგანიზაციებთან საგრანტო კონკურსთან დაკავშირებით საინფორმაციო შეხვედრა არასამთავრობო ორგანიზაციებთან საგრანტო კონკურსთან დაკავშირებით
ტრენინგი „საარჩევნო განვითარების სკოლის“ ტრენერებისთვის ტრენინგი „საარჩევნო განვითარების სკოლის“ ტრენერებისთვის
საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - პროფილური პროგრამა საოლქო საარჩევნო კომისიების პოტენციური იურისტებისთვის საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - პროფილური პროგრამა საოლქო საარჩევნო კომისიების პოტენციური იურისტებისთვის
შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამონაწილეობრივი გენდერული აუდიტის შესახებ შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამონაწილეობრივი გენდერული აუდიტის შესახებ
სწავლების ცენტრისა და საოლქო საარჩევნო კომისიების წარმომადგენლებმა ამომრჩევლებთან საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრები ჩაატარეს სწავლების ცენტრისა და საოლქო საარჩევნო კომისიების წარმომადგენლებმა ამომრჩევლებთან საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრები ჩაატარეს
ცესკოს და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლებმა ქალაქ სინაიში გამართულ სამუშაო შეხვედრებში მიიღეს მონაწილეობა ცესკოს და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლებმა ქალაქ სინაიში გამართულ სამუშაო შეხვედრებში მიიღეს მონაწილეობა
ცესკომ და სწავლების ცენტრმა ახალქალაქისა და ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტებში მცხოვრებ ახალგაზრდებს უმასპინძლა ცესკომ და სწავლების ცენტრმა ახალქალაქისა და ნინოწმინდის მუნიციპალიტეტებში მცხოვრებ ახალგაზრდებს უმასპინძლა