საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია ბაქოში არჩევნების მიმდინარეობას დააკვირდა საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაციის დელეგაცია ბაქოში არჩევნების მიმდინარეობას დააკვირდა
ტრენერთა ტრენინგი პროექტისთვის „საარჩევნო განვითარების სკოლა“ ტრენერთა ტრენინგი პროექტისთვის „საარჩევნო განვითარების სკოლა“
დასრულდა 2019-2020 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრული სწავლება პარტნიორ უნივერსიტეტებში დასრულდა 2019-2020 სასწავლო წლის შემოდგომის სემესტრული სწავლება პარტნიორ უნივერსიტეტებში
საარჩევნო ადმინისტრაციამ არჩევნების საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით სტუდენტებს უმასპინძლა საარჩევნო ადმინისტრაციამ არჩევნების საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით სტუდენტებს უმასპინძლა
დასრულდა სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“ დასრულდა სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები - საუბნო საარჩევნო კომისიების პოტენციური წევრებისთვის“
საქართველოს ცენტრალურმა საარჩევნო კომისიამ სომეხ კოლეგებს გამოცდილება გაუზიარა საქართველოს ცენტრალურმა საარჩევნო კომისიამ სომეხ კოლეგებს გამოცდილება გაუზიარა
საარჩევნო ადმინისტრაციის 2020-2023 წლების სტრატეგიული გეგმისა და 2020 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტების განხილვა საარჩევნო ადმინისტრაციის 2020-2023 წლების სტრატეგიული გეგმისა და 2020 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტების განხილვა
პარტნიორ უნივერსიტეტებში ახალგაზრდა ამომრჩევლებისთვის სემინარები განხორციელდა პარტნიორ უნივერსიტეტებში ახალგაზრდა ამომრჩევლებისთვის სემინარები განხორციელდა
საერთაშორისო სემინარი - „საარჩევნო დავების განხილვა საქართველოში: გამოწვევები და სამომავლო ნაბიჯები“ საერთაშორისო სემინარი - „საარჩევნო დავების განხილვა საქართველოში: გამოწვევები და სამომავლო ნაბიჯები“