საქართველოს პარლამენტის და საკრებულოს 2022 წლის 2 აპრილის შუალედური არჩევნებისთვის საარჩევნო კომისიების წევრებმა ინტენსიური ტრენინგები გაიარეს საქართველოს პარლამენტის და საკრებულოს 2022 წლის 2 აპრილის შუალედური არჩევნებისთვის საარჩევნო კომისიების წევრებმა ინტენსიური ტრენინგები გაიარეს
საჯარო სკოლებში საინფორმაციო სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ გრძელდება საჯარო სკოლებში საინფორმაციო სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ გრძელდება
ცესკოს თავმჯდომარე და სწავლების ცენტრის დირექტორი საჯარო სკოლის მოსწავლეებს შეხვდნენ ცესკოს თავმჯდომარე და სწავლების ცენტრის დირექტორი საჯარო სკოლის მოსწავლეებს შეხვდნენ
ბათუმის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებზე ტექნოლოგიების გამოყენებით კენჭისყრის პროცესის განსახორციელებლად საარჩევნო კომისიების გადამზადება მიმდინარეობს ბათუმის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებზე ტექნოლოგიების გამოყენებით კენჭისყრის პროცესის განსახორციელებლად საარჩევნო კომისიების გადამზადება მიმდინარეობს
ბათუმში ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენებით იმიტირებული არჩევნები იმართება ბათუმში ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენებით იმიტირებული არჩევნები იმართება
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია უკრაინის დასახმარებლად ჰუმანიტარულ ტვირთს აგზავნის საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია უკრაინის დასახმარებლად ჰუმანიტარულ ტვირთს აგზავნის
საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ წელს განახლებული კონცეფციით განხორციელდება საინფორმაციო-სასწავლო კურსი „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ წელს განახლებული კონცეფციით განხორციელდება
საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგების III ეტაპი საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგების III ეტაპი საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისთვის
საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისთვის  (II ეტაპი) საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისთვის (II ეტაპი)
ცესკოს, სწავლების ცენტრსა და უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს შორის მემორანდუმს ალტერბრიჯი შეუერთდა ცესკოს, სწავლების ცენტრსა და უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს შორის მემორანდუმს ალტერბრიჯი შეუერთდა
საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა