საარჩევნო ადმინისტრაციაში ტრენერთა ტრენინგი გრძელდება საარჩევნო ადმინისტრაციაში ტრენერთა ტრენინგი გრძელდება
საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი მუნიციპალიტეტის ორგანოთა 2021 წლის 2 ოქტომბრის არჩევნებისთვის საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი მუნიციპალიტეტის ორგანოთა 2021 წლის 2 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
ტრენინგი ცესკოს კონტაქტ ჰაბის ოპერატორებისთვის ტრენინგი ცესკოს კონტაქტ ჰაბის ოპერატორებისთვის
საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელეთა სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელეთა სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა
„მეტი ქალი (თვით) მმართველობაში და ბარიერები, რომლებსაც ქალი კანდიდატები აწყდებიან - ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოების არჩევნების პრიზმიდან“ „მეტი ქალი (თვით) მმართველობაში და ბარიერები, რომლებსაც ქალი კანდიდატები აწყდებიან - ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოების არჩევნების პრიზმიდან“
ტრენინგი ინკლუზიური და მისაწვდომი ვიდეორგოლების საკითხზე ტრენინგი ინკლუზიური და მისაწვდომი ვიდეორგოლების საკითხზე
საარჩევნო ტექნოლოგიების საკითხი ცესკოს ხელმძღვანელობამ IFES-ის წარმომადგენლებთან განიხილა საარჩევნო ტექნოლოგიების საკითხი ცესკოს ხელმძღვანელობამ IFES-ის წარმომადგენლებთან განიხილა
დასრულდა საინფორმაციო-სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ დასრულდა საინფორმაციო-სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“
სამუშაო შეხვედრები საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელ პირებთან სამუშაო შეხვედრები საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელ პირებთან
სამუშაო შეხვედრა თემაზე „სიძულვილის ენასთან ბრძოლა და საარჩევნო პროცესები“ სამუშაო შეხვედრა თემაზე „სიძულვილის ენასთან ბრძოლა და საარჩევნო პროცესები“
არჩევნებში ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენების შესაძლებლობების შესწავლა - ცესკოს შენობაში პარტიების მიერ ინიცირებული იმიტირებული არჩევნები ტარდება არჩევნებში ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენების შესაძლებლობების შესწავლა - ცესკოს შენობაში პარტიების მიერ ინიცირებული იმიტირებული არჩევნები ტარდება