საარჩევნო პროცესებში ქალთა მონაწილეობის წახალისება საარჩევნო პროცესებში ქალთა მონაწილეობის წახალისება
საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დასრულდა
საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგების შემაჯამებელი ეტაპი სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედური არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგების შემაჯამებელი ეტაპი სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედური არჩევნებისთვის
სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებისთვის საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებისთვის საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება
პროფესიული გადამზადების პროგრამა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებისთვის პროფესიული გადამზადების პროგრამა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებისთვის
ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენებით სენაკში იმიტირებული არჩევნები ჩატარდა ელექტრონული ტექნოლოგიების გამოყენებით სენაკში იმიტირებული არჩევნები ჩატარდა
სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება  (II ეტაპი) სენაკის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს შუალედურ არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები გრძელდება (II ეტაპი)
ცესკოში სინქრონიზებული ვერიფიკაციის აპარატის პრეზენტაცია გაიმართა ცესკოში სინქრონიზებული ვერიფიკაციის აპარატის პრეზენტაცია გაიმართა
დასრულდა საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდის ჩაბარების მსურველთა რეგისტრაცია დასრულდა საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდის ჩაბარების მსურველთა რეგისტრაცია
ადამიანური რესურსების მართვის სტრატეგიული გეგმის პრეზენტაცია ცესკოში ადამიანური რესურსების მართვის სტრატეგიული გეგმის პრეზენტაცია ცესკოში