ცესკოს და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები მოლდოველ კოლეგებს სხვადასხვა მიმართულებით პრაქტიკას უზიარებენ ცესკოს და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები მოლდოველ კოლეგებს სხვადასხვა მიმართულებით პრაქტიკას უზიარებენ
ცესკო საკუთარ გამოცდილებას მოლდოველ კოლეგებს უზიარებს ცესკო საკუთარ გამოცდილებას მოლდოველ კოლეგებს უზიარებს
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია ჩრდილოეთ მაკედონიის საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებს გამოცდილებას უზიარებს საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია ჩრდილოეთ მაკედონიის საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლებს გამოცდილებას უზიარებს
„საარჩევნო განვითარების სკოლა 2022“ დასრულებულია „საარჩევნო განვითარების სკოლა 2022“ დასრულებულია
„საარჩევნო განვითარების სკოლაში“ ახალგაზრდები საარჩევნო საკითხებზე ინფორმაციას იღებენ „საარჩევნო განვითარების სკოლაში“ ახალგაზრდები საარჩევნო საკითხებზე ინფორმაციას იღებენ
სალექციო კურსი „მოტივაცია, გუნდურობა და კორპორატიული კულტურა” სალექციო კურსი „მოტივაცია, გუნდურობა და კორპორატიული კულტურა”
საგანმანათლებლო პროექტი „სტუდენტური დებატ - კლუბი 2022“ საგანმანათლებლო პროექტი „სტუდენტური დებატ - კლუბი 2022“
ცესკოს სწავლების ცენტრის და საოლქო საარჩევნო კომისიების წარმომადგენლებმა ეთნიკური უმცირესობებით კომპაქტურად დასახლებული რეგიონების საჯარო სკოლებში საინფორმაციო შეხვედრები გამართეს ცესკოს სწავლების ცენტრის და საოლქო საარჩევნო კომისიების წარმომადგენლებმა ეთნიკური უმცირესობებით კომპაქტურად დასახლებული რეგიონების საჯარო სკოლებში საინფორმაციო შეხვედრები გამართეს
„საარჩევნო განვითარების სკოლა“ მსურველთა მიღებას იწყებს „საარჩევნო განვითარების სკოლა“ მსურველთა მიღებას იწყებს
გენდერული თანასწორობის საბჭოს შეხვედრა სამოქალაქო სექტორის წარმომადგენლებთან გენდერული თანასწორობის საბჭოს შეხვედრა სამოქალაქო სექტორის წარმომადგენლებთან
საორიენტაციო სასწავლო პროგრამა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებისთვის საორიენტაციო სასწავლო პროგრამა საარჩევნო ადმინისტრაციის თანამშრომლებისთვის
“საარჩევნო ციკლის მართვა - დაგეგმარება, ანგარიშგება, მონიტორინგი და შეფასება” - ტრენინგი საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელეებისთვის “საარჩევნო ციკლის მართვა - დაგეგმარება, ანგარიშგება, მონიტორინგი და შეფასება” - ტრენინგი საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელეებისთვის