სასწავლო კურსი „საარჩევნო პროცესების მართვა“ საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის სასწავლო კურსი „საარჩევნო პროცესების მართვა“ საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის
საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომელებისთვის სასწავლო კურსი„არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი“ -2016 საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომელებისთვის სასწავლო კურსი„არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი“ -2016
სამუშაო შეხვედრა საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელებასთან დაკავშირებით სამუშაო შეხვედრა საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის განხორციელებასთან დაკავშირებით
შემაჯამებელი შეხვედრა საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან შემაჯამებელი შეხვედრა საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან
საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დაიწყო საარჩევნო ადმინისტრაციის მოხელის სასერტიფიკაციო გამოცდები დაიწყო
სტუდენტების ვიზიტი არჩევნების საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით  სტუდენტების ვიზიტი არჩევნების საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით
დასრულდა 2015-2016 სასწავლო წლის პირველ სემესტრში დაგეგმილი სასწავლო კურსი საარჩევნო სამართლის დარგში დასრულდა 2015-2016 სასწავლო წლის პირველ სემესტრში დაგეგმილი სასწავლო კურსი საარჩევნო სამართლის დარგში
პოლიტიკური პარტიების ლიდერ ქალთა პროგრამა პოლიტიკური პარტიების ლიდერ ქალთა პროგრამა
საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრა ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენელ ამომრჩევლებთან გარდაბნის  მუნიციპალიტეტში საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრა ეთნიკური უმცირესობების წარმომადგენელ ამომრჩევლებთან გარდაბნის მუნიციპალიტეტში
ცესკომ და სწავლების ცენტრმა სტუდენტებისათვის ღია კარის დღე მოაწყო ცესკომ და სწავლების ცენტრმა სტუდენტებისათვის ღია კარის დღე მოაწყო
ტრენინგი ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისთვის ტრენინგი ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისთვის
პროგრამის „საზოგადოება და არჩევნები“ ფარგლებში შემუშავებული  საპილოტე საინფორმაციო-სასწავლო პროექტების შემაჯამებელი შეხვედრა	პროგრამის „საზოგადოება და არჩევნები“ ფარგლებში შემუშავებული საპილოტე საინფორმაციო-სასწავლო პროექტების შემაჯამებელი შეხვედრა