შეხვედრა ეთნიკური უმცირესობებით კომპაქტურად დასახლებულ რეგიონში მცხოვრებ ახალგაზრდა ამომრჩევლებთან შეხვედრა ეთნიკური უმცირესობებით კომპაქტურად დასახლებულ რეგიონში მცხოვრებ ახალგაზრდა ამომრჩევლებთან
დაიწყო ტრენინგების II ეტაპი N11 საგარეჯოსა და N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის დაიწყო ტრენინგების II ეტაპი N11 საგარეჯოსა და N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის
ტრენინგი ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისთვის ტრენინგი ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისთვის
საგრანტო პროექტის ფარგლებში ჩატარებული კვლევის შედეგების პრეზენტაცია საგრანტო პროექტის ფარგლებში ჩატარებული კვლევის შედეგების პრეზენტაცია
საპილოტე პროექტის „საარჩევნო განვითარების სკოლა-2015“-ის შემაჯამებელი შეხვედრა საპილოტე პროექტის „საარჩევნო განვითარების სკოლა-2015“-ის შემაჯამებელი შეხვედრა
ტრენინგები ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოთა  წარმომადგენლებისთვის ტრენინგები ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოთა წარმომადგენლებისთვის
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმება ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმება
დაიწყო ტრენინგი  N11 საგარეჯოსა და N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის დაიწყო ტრენინგი N11 საგარეჯოსა და N65 მარტვილის საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისათვის
საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი
ინფორმაცია 2015-2016 სასწავლო წლის პირველ სემესტრში საარჩევნო სამართლის დარგში სწავლების ცენტრის სასწავლო კურსის დაწყების შესახებ ინფორმაცია 2015-2016 სასწავლო წლის პირველ სემესტრში საარჩევნო სამართლის დარგში სწავლების ცენტრის სასწავლო კურსის დაწყების შესახებ
საარჩევნო მოხელეთა ასოციაციის საერთაშორისო კონფერენციაზე საქართველოს ცესკოს სწავლების ცენტრმა უზრუნველყო გამოცდილების გაზიარება საარჩევნო სწავლებების მიმართულებით საარჩევნო მოხელეთა ასოციაციის საერთაშორისო კონფერენციაზე საქართველოს ცესკოს სწავლების ცენტრმა უზრუნველყო გამოცდილების გაზიარება საარჩევნო სწავლებების მიმართულებით