ტრენინგი მედიის წარმომადგენლებისთვის საარჩევნო საკითხებზე ტრენინგი მედიის წარმომადგენლებისთვის საარჩევნო საკითხებზე
საარჩევნო პროცესში ეთნიკური უმცირესობების ინტეგრაციის ხელშეწყობის პროგრამა საარჩევნო პროცესში ეთნიკური უმცირესობების ინტეგრაციის ხელშეწყობის პროგრამა
სწავლების ცენტრის ახალი ვებ-გვერდისა და სერვისების პრეზენტაცია სწავლების ცენტრის ახალი ვებ-გვერდისა და სერვისების პრეზენტაცია
შემაჯამებელი შეხვედრა საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან შემაჯამებელი შეხვედრა საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან
რეგიონული მედიის წარმომადგენლების ტრენინგი საქართველოს  პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის რეგიონული მედიის წარმომადგენლების ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
შეხვედრა შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საკითხებზე შეხვედრა შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირთა საკითხებზე
საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისა და ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების დამკვირვებლების ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებისა და ადგილობრივი სადამკვირვებლო ორგანიზაციების დამკვირვებლების ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
დაიწყო ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრისთვის დაიწყო ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრისთვის
პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა დასრულდა პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა დასრულდა
დაიწყო საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა II ეტაპის ტრენინგები დაიწყო საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა II ეტაპის ტრენინგები
შეხვედრა ცესკოში არსებული ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის წევრებთან შეხვედრა ცესკოში არსებული ეთნიკური უმცირესობების საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის წევრებთან
შეხვედრა აღმოსავლეთ პარტნიორობის ქვეყნების არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან შეხვედრა აღმოსავლეთ პარტნიორობის ქვეყნების არასამთავრობო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან