ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (II ეტაპი) ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (II ეტაპი)
ტრენინგი მედიის წარმომადგენლებისთვის საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის ტრენინგი მედიის წარმომადგენლებისთვის საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
საარჩევნო განვითარების სკოლების კურსდამთავრებულები ცესკოში საარჩევნო განვითარების სკოლების კურსდამთავრებულები ცესკოში
სამუშაო შეხვედრები სხვადასხვა ტელეკომპანიების ჟურნალისტებთან საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის  სამუშაო შეხვედრები სხვადასხვა ტელეკომპანიების ჟურნალისტებთან საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის 8 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებისთვის საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებისთვის
ტრენერთა ტრენინგი შშმ პირთა ჩართულობის გაზრდის საკითხებზე ტრენერთა ტრენინგი შშმ პირთა ჩართულობის გაზრდის საკითხებზე
ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებში მონაწილეობის მსურველი პოტენციური კანდიდატი ქალებისათვის ტრენინგი საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებში მონაწილეობის მსურველი პოტენციური კანდიდატი ქალებისათვის
სემინარი - კომუნიკაცია მედიასთან და ჩართულ მხარეებთან -2016 სემინარი - კომუნიკაცია მედიასთან და ჩართულ მხარეებთან -2016
პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა გრძელდება პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენლების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა გრძელდება
სამუშაო შეხვედრა არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე სამუშაო შეხვედრა არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე
ტრენინგი თემაზე '' არჩევნები და უსაფრთხოება'' საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებისთვის ტრენინგი თემაზე '' არჩევნები და უსაფრთხოება'' საქართველოს პარლამენტის 2016 წლის არჩევნებისთვის