ცენტრალურ საარჩევნო კომისიაში და სწავლების ცენტრში არჩევნების საერთაშორისო დღე აღინიშნა ცენტრალურ საარჩევნო კომისიაში და სწავლების ცენტრში არჩევნების საერთაშორისო დღე აღინიშნა
საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია საერთაშორისო საარჩევნო ჯილდოს მფლობელია საქართველოს საარჩევნო ადმინისტრაცია საერთაშორისო საარჩევნო ჯილდოს მფლობელია
საერთაშორისო საარჩევნო სიმპოზიუმი მოზამბიკში საერთაშორისო საარჩევნო სიმპოზიუმი მოზამბიკში
შემაჯამებელი შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციის რეგიონულ ტრენერებთან შემაჯამებელი შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციის რეგიონულ ტრენერებთან
დასრულდა შემაჯამებელი შეხვედრები საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან დასრულდა შემაჯამებელი შეხვედრები საგრანტო კონკურსში გამარჯვებულ ორგანიზაციებთან
გენდერული თანასწორობის საკითხებზე მომუშავე საბჭოს შეხვედრა არასამთავრობო სექტორთან გენდერული თანასწორობის საკითხებზე მომუშავე საბჭოს შეხვედრა არასამთავრობო სექტორთან
შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შემაჯამებელი შეხვედრა შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შემაჯამებელი შეხვედრა
პროექტის „საარჩევნო განვითარების სკოლა“ შემაჯამებელი შეხვედრა პროექტის „საარჩევნო განვითარების სკოლა“ შემაჯამებელი შეხვედრა
საერთაშორისო კონფერენცია ინდოეთში საერთაშორისო კონფერენცია ინდოეთში
ცესკოს და სწავლების წარმომადგენლები მოლდოვის საპრეზიდენტო არჩევნებს დააკვირდნენ ცესკოს და სწავლების წარმომადგენლები მოლდოვის საპრეზიდენტო არჩევნებს დააკვირდნენ
დასრულდა ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია პროექტი “ინფორმირებული ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ დასრულდა ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია პროექტი “ინფორმირებული ახალგაზრდა ამომრჩეველი“
ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია საქართველოს რეგიონებში დასრულდა ამომრჩეველთა საინფორმაციო კამპანია საქართველოს რეგიონებში დასრულდა