სამუშაო შეხვედრა არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე სამუშაო შეხვედრა არჩევნების უსაფრთხოების საკითხებზე
პოლიტიკური პარტიების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა გრძელდება პოლიტიკური პარტიების საარჩევნო შესაძლებლობების განვითარების ხელშეწყობის პროგრამა გრძელდება
ტრენინგი „საარჩევნო განვითარების სკოლის“ ტრენერებისთვის ტრენინგი „საარჩევნო განვითარების სკოლის“ ტრენერებისთვის
სასწავლო კურსი საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომლებისთვის “არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი” სასწავლო კურსი საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომლებისთვის “არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი”
დასრულდა სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“ დასრულდა სასწავლო პროექტი „საარჩევნო ადმინისტრატორის კურსები“
ახალი ინიციატივის „ვესაუბრებით ამომრჩევლებს“ შედეგების განხილვა ახალი ინიციატივის „ვესაუბრებით ამომრჩევლებს“ შედეგების განხილვა
დასრულდა ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელი პირებისთვის სამართლებრივ საკითხებზე დასრულდა ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელი პირებისთვის სამართლებრივ საკითხებზე
ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელი პირებისთვის სამართლებრივ საკითხებზე ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელი პირებისთვის სამართლებრივ საკითხებზე