საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებთან საინფორმაციო შეხვედრები განხორციელდა საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებთან საინფორმაციო შეხვედრები განხორციელდა
IV ეტაპის ტრენინგებზე საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა დასწრების სტატისტიკა 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის IV ეტაპის ტრენინგებზე საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა დასწრების სტატისტიკა 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
პარტნიორ უნივერსიტეტებში ახალგაზრდა ამომრჩევლებისთვის სემინარები განხორციელდა პარტნიორ უნივერსიტეტებში ახალგაზრდა ამომრჩევლებისთვის სემინარები განხორციელდა
საინფორმაციო შეხვედრა საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებთან საინფორმაციო შეხვედრა საარჩევნო სუბიექტების წარმომადგენლებთან
საზღვარგარეთ დისლოცირებულ საქართველოს შეიარაღებულ ნაწილებში საქართველოს პრეზიდენტის არჩევნების უზრუნველყოფისთვის შექმნილი სპეციალური ჯგუფის წევრების ტრენინგი საზღვარგარეთ დისლოცირებულ საქართველოს შეიარაღებულ ნაწილებში საქართველოს პრეზიდენტის არჩევნების უზრუნველყოფისთვის შექმნილი სპეციალური ჯგუფის წევრების ტრენინგი
დამატებით ტრენინგებზე საუბნო  საარჩევნო  კომისიის  წევრთა   დასწრების  სტატისტიკა 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის დამატებით ტრენინგებზე საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა დასწრების სტატისტიკა 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
28 ოქტომბრის არჩევნების შუალედური ანგარიში 28 ოქტომბრის არჩევნების შუალედური ანგარიში
გამონაკლის შემთხვევაში შექმნილი საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის გამონაკლის შემთხვევაში შექმნილი საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგები 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (III ეტაპი) ტრენინგი ცენტრალური საარჩევნო კომისიის საინფორმაციო/სატელეფონო ცენტრის ოპერატორებისთვის (III ეტაპი)
შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლებს პრეზიდენტის არჩევნების უსაფრთხო გარემოში ჩატარების უზრუნველყოფის შესახებ ტრენინგები ჩაუტარდათ შინაგან საქმეთა სამინისტროს თანამშრომლებს პრეზიდენტის არჩევნების უსაფრთხო გარემოში ჩატარების უზრუნველყოფის შესახებ ტრენინგები ჩაუტარდათ
შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა შშმ პირთა საკითხებზე მომუშავე ჯგუფის შეხვედრა
საინფორმაციო-სასწავლო კურსი პენიტენციური სისტემის თანამშრომლებისთვის საინფორმაციო-სასწავლო კურსი პენიტენციური სისტემის თანამშრომლებისთვის