პროექტის „სტუდენტური დებატ-კლუბი 2026“ ფინალში გამარჯვებული გუნდი გამოვლინდა პროექტის „სტუდენტური დებატ-კლუბი 2026“ ფინალში გამარჯვებული გუნდი გამოვლინდა
ახალგაზრდებისთვის პროექტის „სტუდენტური დებატ-კლუბი 2026“ განხორციელება დაიწყო ახალგაზრდებისთვის პროექტის „სტუდენტური დებატ-კლუბი 2026“ განხორციელება დაიწყო
საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2024/2025 წლები შეაჯამა და 2026 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტი შეიმუშავა საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2024/2025 წლები შეაჯამა და 2026 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტი შეიმუშავა
2024/2025 წლების არჩევნების ანგარიშისა და „დეზინფორმაციის რეესტრის“ პრეზენტაცია 2024/2025 წლების არჩევნების ანგარიშისა და „დეზინფორმაციის რეესტრის“ პრეზენტაცია
სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები ჩრდილოეთ მაკედონიის რესპუბლიკაში გამართულ არჩევნებს დააკვირდნენ სწავლების ცენტრის წარმომადგენლები ჩრდილოეთ მაკედონიის რესპუბლიკაში გამართულ არჩევნებს დააკვირდნენ
საარჩევნო მედია სკოლის კურსდამთავრებულებს სერტიფიკატები გადაეცათ საარჩევნო მედია სკოლის კურსდამთავრებულებს სერტიფიკატები გადაეცათ
სწავლების ცენტრმა ცესკოს კონტაქტ-ჰაბის ოპერატორებთან მორიგი საინფორმაციო-სასწავლო შეხვედრა ჩაატარა სწავლების ცენტრმა ცესკოს კონტაქტ-ჰაბის ოპერატორებთან მორიგი საინფორმაციო-სასწავლო შეხვედრა ჩაატარა
საინფორმაციო შეხვედრა არჩევნებზე რეგისტრირებული პარტიების და ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან საინფორმაციო შეხვედრა არჩევნებზე რეგისტრირებული პარტიების და ადგილობრივი დამკვირვებელი ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან
საოლქო საარჩევნო კომისიების იურისტებს საარჩევნო დავების საკითხებზე ტრენინგები ჩაუტარდათ საოლქო საარჩევნო კომისიების იურისტებს საარჩევნო დავების საკითხებზე ტრენინგები ჩაუტარდათ
IV ეტაპის ტრენინგები საუბნო საარჩევნო კომისიებისთვის, რომლებიც კენჭისყრის პროცესს წარმართავენ ელექტრონული აპარატების გამოყენების გარეშე IV ეტაპის ტრენინგები საუბნო საარჩევნო კომისიებისთვის, რომლებიც კენჭისყრის პროცესს წარმართავენ ელექტრონული აპარატების გამოყენების გარეშე
სამუშაო შეხვედრა მედიის წარმომადგენლებთან სამუშაო შეხვედრა მედიის წარმომადგენლებთან
II ეტაპის ტრენინგები საუბნო საარჩევნო კომისიებისთვის, რომლებიც კენჭისყრის პროცესს წარმართავენ ელექტრონული აპარატების გამოყენების გარეშე II ეტაპის ტრენინგები საუბნო საარჩევნო კომისიებისთვის, რომლებიც კენჭისყრის პროცესს წარმართავენ ელექტრონული აპარატების გამოყენების გარეშე