ცენტრალური საარჩევნო კომისიისა და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლების ვიზიტი მექსიკაში ცენტრალური საარჩევნო კომისიისა და სწავლების ცენტრის წარმომადგენლების ვიზიტი მექსიკაში
სწავლების ცენტრს უკრაინის ცენტრალური საარჩევნო კომისიის დელეგაცია ესტუმრა სწავლების ცენტრს უკრაინის ცენტრალური საარჩევნო კომისიის დელეგაცია ესტუმრა
ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიის სტაჟიორთათვის ტრენინგი საოლქო საარჩევნო კომისიის სტაჟიორთათვის
ტრენინგი თელავის N17 საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრებისათვის ტრენინგი თელავის N17 საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრებისათვის
“ახალგაზრდა ამომრჩევლების-სტუდენტების საარჩევნო კულტურის განვითარება” “ახალგაზრდა ამომრჩევლების-სტუდენტების საარჩევნო კულტურის განვითარება”
კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტების შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციასთან კავკასიის სამართლის სკოლის სტუდენტების შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციასთან
საარჩევნო ადმინისტრაციის  წარმომადგენლების ვიზიტი ლატვიის რესპუბლიკაში  საარჩევნო ადმინისტრაციის წარმომადგენლების ვიზიტი ლატვიის რესპუბლიკაში
სამუშაო შეხვედრა/სემინარი საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის იმპლემენტაციასა და  განხორციელებასთან დაკავშირებით სამუშაო შეხვედრა/სემინარი საქართველოს უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებში საარჩევნო სამართლის დარგში სასწავლო პროგრამის იმპლემენტაციასა და განხორციელებასთან დაკავშირებით
აქცია აფხაზეთიდან დევნილი ბავშვებისათვის აქცია აფხაზეთიდან დევნილი ბავშვებისათვის
საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრის თანამშრომლებმა  ''BRIDGE'' - ის ტრენინგი გაიარეს საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრის თანამშრომლებმა ''BRIDGE'' - ის ტრენინგი გაიარეს
ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმება საქართველოს რეგიონებში აკრედიტებულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებთან ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის გაფორმება საქართველოს რეგიონებში აკრედიტებულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებთან