ტრენინგი ადგილობრივი თვითმმართველობისა და სამხარეო ადმინისტრაციის იურისტებისთვის ტრენინგი ადგილობრივი თვითმმართველობისა და სამხარეო ადმინისტრაციის იურისტებისთვის
ტრენინგები ცენტრალური საარჩევნო კომისიის ”ცხელი ხაზის” ოპერატორებისთვის ტრენინგები ცენტრალური საარჩევნო კომისიის ”ცხელი ხაზის” ოპერატორებისთვის
ინფორმაცია საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა სწავლების შესახებ 2013 წლის 27 ოქტომბრის საქართველოს პრეზიდენტის არჩევნებისათვის ინფორმაცია საარჩევნო ადმინისტრაციის ტრენერთა სწავლების შესახებ 2013 წლის 27 ოქტომბრის საქართველოს პრეზიდენტის არჩევნებისათვის
პოლიტიკური პარტიებისთვის ელექტრონული პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა პოლიტიკური პარტიებისთვის ელექტრონული პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა
სასტუმრო ”რედისონ ბლუ ივერიაში” ელექტრონული პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა სასტუმრო ”რედისონ ბლუ ივერიაში” ელექტრონული პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა
ინფორმაცია არასამთავრობო ორგანიზაციებისა და მედიის საშუალებების წარმომადგენლებისათვის BRIDGE-ის ტრეინინგ-მოდულის „გენდერი და არჩევნები“ ჩატარების თაობაზე ინფორმაცია არასამთავრობო ორგანიზაციებისა და მედიის საშუალებების წარმომადგენლებისათვის BRIDGE-ის ტრეინინგ-მოდულის „გენდერი და არჩევნები“ ჩატარების თაობაზე
სასწავლო სემინარი ჟურნალისტებისთვის სასწავლო სემინარი ჟურნალისტებისთვის
საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრა არასამთავრობო ორგანიზაციის წარმომადგენლებთან საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრა არასამთავრობო ორგანიზაციის წარმომადგენლებთან
”არჩევნები და არჩევნებში მონაწილეობის მნიშვნელობა” სემინარი ეთნიკური უმცირესობის ახალგაზრდებისთვის ”არჩევნები და არჩევნებში მონაწილეობის მნიშვნელობა” სემინარი ეთნიკური უმცირესობის ახალგაზრდებისთვის
ტრენინგი ფსიქოლოგიური კვლევის საველე სამუშაოების შესახებ ტრენინგი ფსიქოლოგიური კვლევის საველე სამუშაოების შესახებ
”არჩევნები და არჩევნებში მონაწილეობის მნიშვნელობა”  სემინარი ეთნიკური უმცირესობის ახალგაზრდებისთვის  ”არჩევნები და არჩევნებში მონაწილეობის მნიშვნელობა” სემინარი ეთნიკური უმცირესობის ახალგაზრდებისთვის
სასწავლო პროგრამა საქართველოს უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების სტუდენტებისათვის სასწავლო პროგრამა საქართველოს უმაღლესი საგანმანათლებლო დაწესებულებების სტუდენტებისათვის