15 – 18 მარტს ჩატარდა N 9 ნაძალადევის, N 52 ბაღდათის და N 54 სამტრედიის საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრების ტრენინგი 15 – 18 მარტს ჩატარდა N 9 ნაძალადევის, N 52 ბაღდათის და N 54 სამტრედიის საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრების ტრენინგი
საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრების ტრენინგების გრაფიკი:15-18 მარტი (საოლქო საარჩევნო კომისიის 13 წევრი) საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრების ტრენინგების გრაფიკი:15-18 მარტი (საოლქო საარჩევნო კომისიის 13 წევრი)
დასრულდა 2013 წლის საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისათვის ორგანიზებული ტრენერთა ტრენინგი დასრულდა 2013 წლის საქართველოს პარლამენტის შუალედური არჩევნებისათვის ორგანიზებული ტრენერთა ტრენინგი
საპარლამენტო სწავლებების საერთაშორისო ცენტრს (ICPS), საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიასა და საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს შორის ურთიერთგაგების მემორანდუმი გაფორმდა საპარლამენტო სწავლებების საერთაშორისო ცენტრს (ICPS), საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიასა და საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრს შორის ურთიერთგაგების მემორანდუმი გაფორმდა
ინფორმაცია გამონაკლის  შემთხვევაში შექმნილი საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა  ტრენინგების შესახებ ინფორმაცია გამონაკლის შემთხვევაში შექმნილი საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა ტრენინგების შესახებ