ტრენერთა ტრენინგი პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენელთათვის საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამის განსახორციელებლად ტრენერთა ტრენინგი პოლიტიკური პარტიების წარმომადგენელთათვის საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამის განსახორციელებლად
დასრულდა საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა ტრენინგები ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2018 წლის 13 მაისის შუალედური არჩევნებისთვის დასრულდა საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა ტრენინგები ზუგდიდის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2018 წლის 13 მაისის შუალედური არჩევნებისთვის
დასრულდა საინფორმაციო-სასწავლო პროექტი საჯარო სკოლებში დასრულდა საინფორმაციო-სასწავლო პროექტი საჯარო სკოლებში
არასამთავრობო სექტორის წარმომადგენლები ელექტრონული ხმის დათვლის საპილოტე პროექტს გაეცნენ არასამთავრობო სექტორის წარმომადგენლები ელექტრონული ხმის დათვლის საპილოტე პროექტს გაეცნენ
საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელების გრაფიკი (IV პერიოდი: 19 - 25 აპრილი) საინფორმაციო-სასწავლო კურსის „არჩევნები და ახალგაზრდა ამომრჩეველი“ განხორციელების გრაფიკი (IV პერიოდი: 19 - 25 აპრილი)
შეხვედრა ელექტრონული ხმის დათვლის საპილოტე პროექტთან დაკავშირებით შეხვედრა ელექტრონული ხმის დათვლის საპილოტე პროექტთან დაკავშირებით
ტრენინგი საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომლებისთვის - „არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი“ ტრენინგი საარჩევნო ადმინისტრაციის ახალი თანამშრომლებისთვის - „არჩევნების მიმოხილვა და პროცედურების ზოგადი სასწავლო კურსი“
დასრულდა ტრენინგები საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისთვის დასრულდა ტრენინგები საოლქო საარჩევნო კომისიების წევრებისთვის
საარჩევნო ტექნოლოგიების შესახებ საერთაშორისო სამუშაო შეხვედრა საარჩევნო ტექნოლოგიების შესახებ საერთაშორისო სამუშაო შეხვედრა