საუბნო საარჩევნო კომისიის წევრთა III ეტაპის ტრენინგები 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის
საქართველოს პრეზიდენტის 2018 წლის 28 ოქტომბრის არჩევნებისთვის სწავლების ცენტრის მიერ შემუშავებული ტრენინგების კონცეფციის შესაბამისად, 3-11 ოქტომბრის ჩათვლით პერიოდში ხორციელდება საუბნო საარჩევნო კომისიების წევრთა II ეტაპის ტრენინგები (პროგრამა ითვალისწინებს თითო კომისიიდან 9 წევრის სწავლებას). 12 ოქტომბრიდან დაიწყება III ეტაპის ტრენინგები, რომელშიც მონაწილეობას საუბნო საარჩევნო კომისიების ხელმძღვანელი პირები მიიღებენ.
საარჩევნო კომისიების წევრთა პროცედურული ცოდნის ამაღლების ხელშეწყობის მიზნით, ტრენინგი ჩატარდება პრაქტიკული მეთოდოლოგიის გამოყენებით.
III ეტაპის ტრენინგების გრაფიკები იხილეთ ბმულზე. გრაფიკში ცვლილებების განხორციელების შემთხვევაში, ინფორმაცია აისახება დაუყოვნებლივ.

According to the Trainings Concept developed by the Training Center for the President of Georgia October 28, 2018 Elections 2nd stage trainings of PEC members are held during October 3 through October 11 (The program envisages training 9 members from every commission). Stage 3 trainings will commence from October 12 for the leadership of PECs.
The following key topics will be covered as part of the specialized training program:
The trainings were delivered through practical methodology, to promote the enhancement of procedural knowledge of the members of election commissions.
Follow the Link for 3rd Stage trainings schedules. Any changes in the schedule will be reflected immediately.