გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტების შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციასთან
2012  წლის 12 ივნისს საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას გურამ თავართქილაძის სასწავლო უნივერსიტეტის სტუდენტები ეწვივნენ, რომლებიც საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას, საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრსა და საქართველოს ტერიტორიაზე აკრედიტებულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს შორის 2010 წლის 28 სექტემბერს გაფორმებული ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის საფუძველზე გადიან სწავლების ცენტრის მიერ ორგანიზებულ  საარჩევნო სამართლის სასწავლო კურსს.
სტუდენტები შეხვდნენ ცენტრალური საარჩევნო კომისიის თავმჯდომარეს, სწავლების ცენტრის დირექტორსა და ცესკოს დეპარტამენტების ხელმძღვანელებს, დაათვალიერეს ადმინისტრაციული შენობა, გაეცნენ ცესკოსა და ცენტრის საქმიანობის წესს, დააკვირდნენ  სამუშაო პროცესს და მიიღეს მათთვის საინტერესო და საჭირო ინფორმაცია.

On 12 June of this year, Students of Guram Tavartkiladze University visited Central Election Commission of Georgia, passing election law course organized by the Center, according to the memorandum concluded between the Center for Electoral Systems Development, Reforms and Trainings and Higher accredited educational institutions on the territory of Georgia, dated September 28, 2010.
Students met the Chairman of the Central Election Commission, Center Director and chairmen of CEC departments; they introduced with CEC and Center activities, attended working process and received all interesting and necessary information.