საარჩევნო ადმინისტრაციამ 2017 წელს განხორციელებული საქმიანობა შეაჯამა
კახეთში გამართულ ორდღიან სამუშაო შეხვედრაზე ცესკოს სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელებმა და სწავლების ცენტრის დირექტორმა გაწეული სამუშაოს შესახებ ანგარიშები წარადგინეს. შეხვედრის მონაწილეებმა ასევე განიხილეს საარჩევნო ადმინისტრაციის 2018 წლის სამოქმედო გეგმის პროექტი.
სამუშაო შეხვედრაში ცესკოს თავმჯდომარე, მოადგილე, მდივანი, წევრები, თავმჯდომარის მრჩეველი, ცესკოს სტრუქტურული ერთეულების ხელმძღვანელები, სწავლების ცენტრის დირექტორი და საარჩევნო სისტემების საერთაშორისო ფონდის (IFES) წარმომადგენლები მონაწილეობდნენ.
15-16 დეკემბერს გამართული შეხვედრა საარჩევნო სისტემების საერთაშორისო ფონდთან (IFES) თანამშრომლობით და ორგანიზაციის ფინანსური მხარდაჭერით განხორციელდა.

The Election Administration (EA) of Georgia summarized the results of its activities implemented in 2017.
At the two-day workshop conducted in Kakheti the heads of the CEC structural unites and the director of the CEC Training Center presented their reports on implemented activities. Workshop participants also discussed the project of the 2018 Action Plan of the Election Administrations.
The CEC chairperson, deputy chairperson, secretary, commission members, advisor to the CEC chairperson, heads of the CEC structural unites and the representatives of the International Foundation for Electoral Systems (IFES) participated in the workshop.
The meeting held on December 15-16 was organized in cooperation and with the financial support of IFES.