ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სტუდენტების შეხვედრა საარჩევნო ადმინისტრაციასთან
მიმდინარე წლის 3 თებერვალს საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას ეწვივნენ ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტის სტუდენტები, რომლებიც საქართველოს ცენტრალურ საარჩევნო კომისიას, საარჩევნო სისტემების განვითარების, რეფორმებისა და სწავლების ცენტრსა და საქართველოს ტერიტორიაზე აკრედიტებულ უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულებებს შორის 2010 წლის 28 სექტემბერს გაფორმებული ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმის საფუძველზე გადიან სწავლების ცენტრის მიერ ორგანიზებულ  საარჩევნო სამართლის სასწავლო კურსს.
სტუდენტები შეხვდნენ ცენტრალური საარჩევნო კომისიის თავმჯდომარეს, სწავლების ცენტრის დირექტორსა და ცესკოს დეპარტამენტების ხელმძღვანელებს, გაეცნენ ცესკოსა და ცენტრის საქმიანობის წესს, დაათვალიერეს ადმინისტრაციული შენობა, დააკვირდნენ სამუშაო პროცესს და მიიღესნ მათთვის საინტერესო და საჭირო ინფორმაცია.

Meeting of ILIA State University Students with Election Administration
On 3 February of this year, Students of Ilia State University will visit Central Election Commission of Georgia, passing election law course organized by the Center, according to the memorandum concluded between the Center for Electoral Systems Development, Reforms and Trainings and Higher accredited educational institutions on the territory of Georgia, dated September 28, 2010.
Students will meet the Chairman of the Central Election Commission, Center Director and chairmen of CEC departments; they shall introduce with CEC and Center activities, attend working process and receive all interesting and necessary information.