ცესკოს თავმჯდომარემ მრავალწლიანი მუშაობისთვის თანამშრომლებს მადლობა გადაუხადა
არჩევნების საერთაშორისო დღესთან დაკავშირებით ცენტრალური საარჩევნო კომისიის (ცესკო) თავმჯდომარე გიორგი კალანდარიშვილმა მრავალწლიანი მუშაობისთვის თანამშრომლებს მადლობა გადაუხადა.
„ჩვენ ვაფასებთ თქვენს მრავალწლიან საქმიანობას ცესკოში და საარჩევნო ადმინისტრაციის სახელით მადლობას გიხდით ამ წლების განმავლობაში გაწეული საქმისთვის. ჩვენ ერთად ჩავატარეთ არაერთი არჩევნები და მცირე თუ დიდი წვლილი შევიტანეთ საარჩევნო პროცესის განვითარებაში. თქვენი ინსტიტუციური მეხსიერება და გამოცდილება მნიშვნელოვანია ადმინისტრაციის შემდგომი განვითარებისთვის“, აღნიშნა კალანდარიშვილმა თანამშრომლებთან საუბრისას.
გიორგი კალანდარიშვილმა საარჩევნო ადმინისტრაციაში გაწეული სამსახურისთვის იმ 13 თანამშრომელს გადაუხადა მადლობა, რომლებიც ცესკოში 20 წელზე მეტია მუშაობენ.

Giorgi Kalandarishvili, Chairperson of the Central Election Commission (CEC) on the occasion of the Global Elections Day, thanked the employees for their many years of work.
"We appreciate your many years of work at the CEC and thank you on behalf of the Election Administration for the work done over the years. We held a number of elections together and made a greater or lesser contribution to the development of the electoral process. Your institutional memory and experience are important for the further development of the administration," – stated Chairperson.
Giorgi Kalandarishvili thanked the 13 employees who have been working at the CEC for more than 20 years for their service in the Election Administration.